Květen 2009

Tak trochu všechno jinak xD

23. května 2009 v 15:02 | M. ★ |  Dear diary
Nemá cenu si něco nalhávat..
Dá se říct, že na PC nemám možnost se dostat každej den (zákaz), ale jsem tam se najde chvilka, kdy otec není doma. Nu asi nikdo nikdy nepochopí, jakýho mám fotříka, ale neva..
Ale žiju. Denně ležím a rozjímám (nemůžu ani ven). Řekla bych, že už umím všechny písničky z 21st Century Breakdown.
Ohledně předminulýho článku, už to neřeším.. Nezapomněla jsem, nezapomínám a asi nikdy nezapomenu... "Ikdyž toho člověka výdáte každý den, otáčíte se kněmu zády a snažíte se mu nepodívat do očí." Můj problém?? Nedokážu to...

Infarktovka xD

15. května 2009 v 19:56 | M. ★ |  Dear diary
Dlouho tu nebudu, prostě si jedna pipka nechala udělat pierc a otec ji málem zabil xD

A do toho všeho xD

12. května 2009 v 19:37 | M. ★ |  Dear diary


Hloupé malé stvoření. Ano tak bych se mohla stručně představit. Ke všem těm trablím co teď prožívám, jsem málem přišla o vlasy. Měla jsem v plánu napsat jak, ale myslím, že je to jedno, protože by mi to pokazilo už tak zkurvenou reputaci. Ale v podstatě na tom ani nezáleží. Myslím, že vás těchdle keců ušetřím. I sama sebe..Vlasy tedy evidentně žijí. No a už zase nevím co napsat.
V poslední době mám takový menší výpadek systému. V hlavě mám miliardu myšlenek a nikdy nevím, kterou začít, která je vhodná. Nakonec, než se rozhodnu si nedokážu vzpomenout ani na jednu.
Jinak asi teď půjdu mrknou na nějaký to SCI-fi. Prostě miluju nereálný filmy. Mimochodem dneska jsme řešili z jednou nejmenovanou osobou kdy mám vlastně narozky. xD Jo už to bude 14 let co jsem na tomdle poděláným světě, kterej ale občas fakt milujuu..
No a ikdyž se snažím sebevíc zapomenout, z minulostí už nehnu a v bodoucnosti se stane to, co se stát má.. Přítomnost je nejtěžší období, protože si uvědomujete, jak ubližujete sami sobě. Právě teď. Znáte, nebo si alespoň myslíte, že znáte někoho nadmíru dobře, nenávidíte ho za to, co vám proved, ale zároveň ho máte svým způsobem rádi. Hafo vzpomínek, na který si vpomenete, když dotyčnýho potkáte. Ikdyž toho člověka výdáte každý den, otáčíte se kněmu zády a snažíte se mu nepodívat do očí x(

Možná ten článek nedává moc smysl, ale nevadí. to jsou ty výpadky systému, kdy se pár myšlenek smíchá a vznikne totálně nepochopitelný chaos.

Muse - Supermassive Black Hole

11. května 2009 v 19:13 | M. ★ |  Hudba

Jeden z mála songů, co dokáže z pofiderněné nálady udělat něco tak úžasnýho jako je vraždící pohled na svět!

Žádné slzy, becouse big girls donť cry.. a v tom bude asi ten problém..

11. května 2009 v 19:06 | M. ★ |  Dear diary


Asi to bude vážně ten problém. Nechápu, co si pořád z toho dělám. Mohlo mi to být jasný už tak 2 měsíce zpátky. Ale já hloupoučká tomu nevěřila, dokud jsem to neviděla. Ruku v ruce po náměstí. Aaaaw.. Přeju jím to.
Nevím proč to pořád řeším. Každej si řekne, že je mi 13, že to všechno mám ještě před sebou, že takových lásek bude ještě hodně. Ale to se lehko řekne. Zapomenout během hodiny. Logicky to možná jde, ale prakticky ani náhodou. Tak si říkám po kom vlastně jsem.. Po taťkovi ani náhodou, po mamce už vůbec ne. Jak můžu být tak naivní a myslet si, že se to všechno obrátí k lepšímu? Ne, všechno je horší a horší.......Jsem strašnej srab!
A když mám takovou náladu, tak mám chuť porušovat všechny pravidla.. Brzo se něco semela, jsem si jistá.

Taková ta vraždící nálada

10. května 2009 v 17:04 | M. ★ |  Dear diary

Takový to blbý období. A trvá už kurva dlouho
Protože...
Včera jsem byla na narozeninách A. Bylo to tam uplně super. Škoda, že jsem musela tak brzo dom. Jinak dneska už od rána odpočívám doma. Teda před chvílou jsem se jela podívat na mou sestřenku a bratránka. Sestřenka má chřipku a bratránek si vyhodil rameno takže skvělé. Zase nikdo nešel ven. Ale už to neřeším..
Jediná utěcha, kterou můžu mít - sluchátka v uších, oblíbenou hudbu na plný koule - a ještě mi to zakážou. Jsem sama doma a neotvírám bráchovi. Jeho problém, že si nebere klíče!

The All-American Rejects - Womanizer

8. května 2009 v 11:36 | M. ★ |  Hudba
1000x lepší než od Britney. Dokonalost!

Excelentní výkony xD

8. května 2009 v 11:15 | M. ★ |  Dear diary
...zdravím. Asi to stručně shrnu - žiju..


Pokud jde o školu tak celkem exceluju xD. Zatím samé jedničky a dvojky takže pohoda. A paráda, na diktát sjem taky dostala za 2. Snad asi poprvý xDNo taky bych měla připomenout včerejší odpoledne. Okrskové kolo "Zaspívej slavíčku". Vůbec nevim jak mě napadlo se tam přihlásit.  Docela trapas. No dopadlo to přesně tak, jak jsem nechtěla! Jsem 3. takže to znamená, že jedu dál. Wuh xD
Mimochodem můžete si všimnou novýho laye. Nic moc, ale co už. Zbožňuju New Jersey Devils prostě. No když už jsme u toho hokeje. Naši to včera prosrali. Jedem domů, ikdyž mohli jsme to uhrát! Jinak ve středu nám angličtinářka zadala projekt about "Your favourite Country".. Jisto jistě dju do New Jersey. Co jinýho taky...

Green Day - We Are The Champions

3. května 2009 v 0:24 | M. ★ |  Hudba
Náádhera.. Uplně u toho ucvrkávám..
Mimochodem jak sem psala ten refoš "můj hrdina" na Fredieho Mercuryho tak mě učitelka pochválila za skvělý výběr x)
Aspoň, že někdo něco ocení.. x)

Oh, no :(

3. května 2009 v 0:20 | M. ★ |  Dear diary
..čím dál víc, ale proooč?


Jsem ráda, že se zase můžu ozvat.. Počítač to přežil jen tak tak.. Těch virů. :D Nebudu se přesně zmiňovat, kolik to bylo, ale uvažujme že v řádu stovek. Myslím, že teď se z jistotou dá říct "chvílku zase pojede". No jen tak lehce se chci zmínit o tom, že se zase omlouvám za to, že tu nejsem.. I'm not OK.. I know.. Mimochodem narozdíl od našeho počítače přežívám, i když ne podle svých představ. Ve škole je to celkem pohoda. No a bod zlomu byl čtvrtek. Chystala sem se do N. na pálení čarodějnic. Všechno nasvědčovalo tomu, že můžu jed.  Ale díky Džordžínovi bylo zase všechno složitější. Otec byl už několik hodin domluvenej, že jde do hospody na hokej. Mamka zase, že jde oslavovat svobodu - tedy ukončení dosavadního pracovního poměru a nastupování na tvrdší režim. Neřešte, neřešitelné. A tak teda neměl kdo hlídat Džordžínka. Nakonec se to vyřešilo a Džordžo spal u babičky s bratránkem. Já tedy jela do N. se vší parádou. Nedovedu s přesností říct, co všechno se stalo. Jenom jediný co mi zůstalo na bolestivým místě je... no prostě THE EX.  Dál to snad ani nebudu rozebírat. Buď teď půjdu spát nebo mrknu na Waynův svět 2. :D miluju to!Mimochodem, nádherný počin!