Červen 2009

Green Day - 21 Guns

23. června 2009 v 21:00 | .Máňula. |  Hudba

..miluju tu písničku ♥__♥ dá se říct nejlepší od GD
..a nejkrásnější to je v letadle na Římem *__*
..kdo mě zná ví, že nikdy Green Day neodolám..

21 Guns nad Římem aneb Everybody Needs Somebody to Love xD

22. června 2009 v 21:14 | M. ★ |  Memories
Jak už bylo řečeno, v úterý 9.6. jsem odletěla do Monastiru, odtamtud autobusem do Omar Khayamu - do nádhernýho hotelu, v úplně skvělým prostředí, který mi zasáhlo krutě do srdíčka, ale to předbíhám. Cesta tam byla hodně náročná. Ráno jsem musela vztávat do školy, odpoledne dobalit věci, potom dvě hodiny na letišti, dvě hodiny a pět minut let, pak zase odbavení a hodinu a půl dlouhá jízda busem. Na místo jsme teda dorazili našeho času asi kolem půlnoci. V Tunisu je o hodinu míň.. myslím. Bylo to tam naprosto úžasný. Nádherný pokoje, bazén s tobogánama, hlavní bazén a 12 schodků na pláž. Co víc si může člověk přát. Obden byla vždycky cabaret show. Takže docela sranda. Mám vážně štěstí, že se tam naši chtěj příští rok zase vrátit. Jinší dovolenou už bych nechtěla. Návrat byl v pátek 19.6. kolem 6 hodiny. To jsem pak stihla jet ještě za E., rozbít kolo a vidět zase tu osobu kterou... no znáte to.
Vsobotu byl dlouho očekávanej festtival. Těšila jsem se, ale musela jsem odejít dřív, neboť  to bylo extrémně nudné. Letos prostě nic moc. Šla jsem radějc na strejdovi narozeniny a až na Vypsanou fixu jsem se s bratránkem vrátila.
V neděli. No to radějc nebudu vyprávět, co se dělo. Jenom když si vzpomenu tak si musím naliskat jelikož to byla fakt hovadina.
A dneska?? Ve škole pohoda, klídek a tabáček. Akorát sem musela odevzdat projek: ,,Moje volba povolání". Dělala jsem ho v matice a napsala jsem, že chci být pilot (což je už odmala pravda). Ten vocas mi řek, že sjem doost naivní, jestli si myslím, že toho dosáhnu.  Takže tak pomáhá výchovný poradce pilným studentům. Ach, to naše školství. Jinakve výtvarce jsme dostávali vysvědčení, takže už mám zase volnost od kroužků. Dneska už zas mizim, potřebuju dospat ztráty.
BTW: něco se děje s M. Vím to naprosto jistě, jelikož existuje tak malá pravděpodobnost, že se mění celý okolí.

Uchvácená a zaujatá

9. června 2009 v 10:27 | M. ★ |  Dear diary
..omlouvám se za ty stručný články, ale není čas xD

Včera odpoledne jsem balila věci. Navečer se mi podařilo vytáhnout bratránka na kola. On totiž víc jak před měsícem dobře zabrzdil přední brzdou a přeletěl přes řidítka. Neobešlo se to bez vykloubenýho ramena. Teď se tomu smějem. Takže jsme chvilku jezdili a kecali a jezdili. Večer dojela mamka z práce, celá protivná neboť měla jít dneska k zubařce. Využila jsem toho a proto tu teď sedím. Na óčku dávali v 21:00 Green Day speciál. Měla jsem v plánu se dívat. Ono to ani chvilkama vycházelo, ale taťkovi se nechtělo balit a mamka na něj řvala no a znáte to.
.Dneska ráno už sjem neměla jít do školy, ale jelikož mi vycházelo z dějáku 1-2 musela jsem na závěrečnou písemku, kterou ostatní píšou až ve čtvrtek. Nejspíš to dopadne dobře. No a teď stahuju poslední písničky ať tam nechcípnu na ty jejich taneční hity.
.A musím se přiznat! Nesnáším slunko, léto a moře teplý jako chcánky.
No mějte se tu krásně. Kolem 20týho se ozvu, ale nemůžu to slíbit na 100% jelikož bude konečně ten fesťák. 

Dnes ♥

7. června 2009 v 20:25 | M. ★ |  Dear diary
..7.6. 2009 v 20:25 - 14 let co žiju na tomto hnusným světě, kterej občas fakt miluju!

Zpravodajství ze světa velice zdrcené Máni x)

4. června 2009 v 10:44 | M. ★ |  Memories
a jsem zase tu..
Jak už jsem říkala v pondělí ráno jsme vyrazili na školní výlet. Odjeli jsme vlakem do Nového Města na Moravě. Vystoupili jsme a šli do 8,7 km vzdálenýho kempu. Fakt docela náročná cesta. Postavili jsme stany (já spala s E., s K. a s T.) a šli hrát společenský hry. Někdy i docela sranda. Víte naše třída je velice odlišná od jiných takže si to asi nedokážete představit. A večer byl vážně úžasnej! Ta večeře, táborák a plno smíchu. Stále pokračovalo to, že s s E. smějeme úplně všemu. Ale kdo by se nesmál, když vám "spoluspící" kouše do kolena a podobně. Ráno jsme schovali stany do klubovny a vyrazili na další cestu. Tentokrát jsme se chystali zdolat 810 m vysokou Žákovu horu. No a náš pan učitel dokáže cestu vždycky hezky zpříjemnit nějakýma těma kiláskama navíc. Celkem za ten den 40 km. Pokud teda nepočítám večerní procházku. Šlo nás jenom 6. Prej jenom půl kilometru na nanuka na benzinku. Samozdřejmě třídní to zase protáhl nejmíň o 3 km.. "Za zatáčkou už bude náš kemp.." Za zatáčkou byla další zatáčka, za tou další zatáčkou další zatáčka a za tou další zatáčkou dost možná kemp. Ještě teď, když si na to vzpomenu, mě bolí nohy.. Potom veřer, kolem 11 nás učitel zavedl do lesa.. Prej: "rozdělte se do dvojic, holka a kluk.. Pak budete hledat chatku, kde se nachází kámen osudu a donesete mi ho zpět.. Kdo ho donese, vyhrává.. Máte na to hodinu.." Myslíte, že ho někdo našel??