21 Guns nad Římem aneb Everybody Needs Somebody to Love xD

22. června 2009 v 21:14 | M. ★ |  Memories
Jak už bylo řečeno, v úterý 9.6. jsem odletěla do Monastiru, odtamtud autobusem do Omar Khayamu - do nádhernýho hotelu, v úplně skvělým prostředí, který mi zasáhlo krutě do srdíčka, ale to předbíhám. Cesta tam byla hodně náročná. Ráno jsem musela vztávat do školy, odpoledne dobalit věci, potom dvě hodiny na letišti, dvě hodiny a pět minut let, pak zase odbavení a hodinu a půl dlouhá jízda busem. Na místo jsme teda dorazili našeho času asi kolem půlnoci. V Tunisu je o hodinu míň.. myslím. Bylo to tam naprosto úžasný. Nádherný pokoje, bazén s tobogánama, hlavní bazén a 12 schodků na pláž. Co víc si může člověk přát. Obden byla vždycky cabaret show. Takže docela sranda. Mám vážně štěstí, že se tam naši chtěj příští rok zase vrátit. Jinší dovolenou už bych nechtěla. Návrat byl v pátek 19.6. kolem 6 hodiny. To jsem pak stihla jet ještě za E., rozbít kolo a vidět zase tu osobu kterou... no znáte to.
Vsobotu byl dlouho očekávanej festtival. Těšila jsem se, ale musela jsem odejít dřív, neboť  to bylo extrémně nudné. Letos prostě nic moc. Šla jsem radějc na strejdovi narozeniny a až na Vypsanou fixu jsem se s bratránkem vrátila.
V neděli. No to radějc nebudu vyprávět, co se dělo. Jenom když si vzpomenu tak si musím naliskat jelikož to byla fakt hovadina.
A dneska?? Ve škole pohoda, klídek a tabáček. Akorát sem musela odevzdat projek: ,,Moje volba povolání". Dělala jsem ho v matice a napsala jsem, že chci být pilot (což je už odmala pravda). Ten vocas mi řek, že sjem doost naivní, jestli si myslím, že toho dosáhnu.  Takže tak pomáhá výchovný poradce pilným studentům. Ach, to naše školství. Jinakve výtvarce jsme dostávali vysvědčení, takže už mám zase volnost od kroužků. Dneska už zas mizim, potřebuju dospat ztráty.
BTW: něco se děje s M. Vím to naprosto jistě, jelikož existuje tak malá pravděpodobnost, že se mění celý okolí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama