Zpravodajství ze světa velice zdrcené Máni x)

4. června 2009 v 10:44 | M. ★ |  Memories
a jsem zase tu..
Jak už jsem říkala v pondělí ráno jsme vyrazili na školní výlet. Odjeli jsme vlakem do Nového Města na Moravě. Vystoupili jsme a šli do 8,7 km vzdálenýho kempu. Fakt docela náročná cesta. Postavili jsme stany (já spala s E., s K. a s T.) a šli hrát společenský hry. Někdy i docela sranda. Víte naše třída je velice odlišná od jiných takže si to asi nedokážete představit. A večer byl vážně úžasnej! Ta večeře, táborák a plno smíchu. Stále pokračovalo to, že s s E. smějeme úplně všemu. Ale kdo by se nesmál, když vám "spoluspící" kouše do kolena a podobně. Ráno jsme schovali stany do klubovny a vyrazili na další cestu. Tentokrát jsme se chystali zdolat 810 m vysokou Žákovu horu. No a náš pan učitel dokáže cestu vždycky hezky zpříjemnit nějakýma těma kiláskama navíc. Celkem za ten den 40 km. Pokud teda nepočítám večerní procházku. Šlo nás jenom 6. Prej jenom půl kilometru na nanuka na benzinku. Samozdřejmě třídní to zase protáhl nejmíň o 3 km.. "Za zatáčkou už bude náš kemp.." Za zatáčkou byla další zatáčka, za tou další zatáčkou další zatáčka a za tou další zatáčkou dost možná kemp. Ještě teď, když si na to vzpomenu, mě bolí nohy.. Potom veřer, kolem 11 nás učitel zavedl do lesa.. Prej: "rozdělte se do dvojic, holka a kluk.. Pak budete hledat chatku, kde se nachází kámen osudu a donesete mi ho zpět.. Kdo ho donese, vyhrává.. Máte na to hodinu.." Myslíte, že ho někdo našel??

Nenašel. "Půjdete nízkým borůvčím" No pardon, ale i můj partner metr osmdesát, měl co dělat, aby se v "nizkém borůvčí" neztratil. :D Došli jsme akorát tak mokrý, podřený a podobně. Třetí den ráno jsme zabali všechny věci a šli do Žďáru nad Sázavou. Todle bylo nejvíc náročný..Už jsme stáli na kopci, 2 km od Žďáru a pan učitel se rozhodl, že to vezmeme ještě přes Zelenou horu. Takže jsme si to opět protáhli. Nejhorší na tom však bylo to, že jsme byli úplně vyhladovělí. Potom jsme šli teda na oběd a pak prej, že na vlakáč to trvá 15 minut pomalou chůzí..Nám to trvalo minimálně 45 minut, jelikož se pan učitel ztratil. Naštěstí nám to neujelo a šťastně jsme se vrátili domů. Já si dovezla všechno odřený, namožený a nádhernou rýmu. (Druhej pan učitel si ze mě dělal srandu, jako každej rok, že mluvím jako Marta Kubišová. Tak teď teda marodím doma. Zítra ale do školy půjdu. Pak mám celej výkend volnej, ještě pondělí a v úterý už letíím. Ikdyž mám celkem strach, jak furt mluvěj o tom spadlím letadlu..
Jinak heslem našeho výletu bylo: "Pokud se nejde do kopce nebo hustým neprůchodným lesem, není to cesta a jdete špatně... " Takže jestli jste měli někdy taky úžasný heslo, tak buďte rádi, že jste neměli toto a ještě k tomu našeho třídního, který se toho opravdu držel. :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama