Červenec 2009

Bowling For Soup - My Wena

28. července 2009 v 15:02 | M. ★ |  Hudba

Úplně jsem si to zamilovala!! ♥

Vydržet!

28. července 2009 v 14:34 | M. ★ |  Dear diary

Nevím, jak začít. Začnu tak, že vám přiznám, že nemá cenu pořád truchlit a kašlat na všechno. Jeho to nevrátí! V pátek byl vážně strašnej den. Dolíhalo to všechno úplně, ale úplně ze všech stran. Večer jsme zašli k Richardovi. Bráchanec to přehnal a musela jsem ho táhnout domů. Sama sjem měla dělat co ze sebou. Ne, nebyla jsem napitá, ale v takovým psychyckým rozpoložení, že jsem nemohla. V sobotu už si ani nepamatuju, co se dělo. Všechno mi uteklo tak něak pod prsty. Nevnímala jsem čas a ani prostor. V neděli sjme byli tradičně v U. potom jsem šla s bráchancem ven. Chodíme každou neděli do Penny na kafčo a na Kofilu. Všechno by bylo v pohodě, kdybychom to nevzali přes město a neviděli Filipovo parte. Z. to položilo úplně na lopatky. Včera dojela D. Bylo mi hned líp, když jsem věděla, že mám nějakou oporu, která není úplně na sračky. Pomohla mi a to dost! Smála jem se a bylo mi dobře! V noci jsem si stáhla Prince dvojí krve. Všichni to kritizují, ale mě se to líbí!
Jinak všem moc děkuju za podporu! Třeba bude zas všechno dobrý.

On ne!

24. července 2009 v 14:53 | M. ★ |  Memories

Už nevím jak dál. Všechno je v pořádku, to jo, až na jednu věc. Včera jel kamarád na chatu. Spadl někam do splavu a stáhl ho proud. Byl 3 minuty pod vodou. Do dnešního rána ležel v komatu. V 9:53 umřel. To on to být neměl! A to mu bylo teprve 15. Jsem z toho úplně v háji. Víte stalo se tolik příjemných věcí. Všechno, ale úplně všechno se obrátilo k lepšímu, ale tohle byla pořádná rána. Na nic jinšího nemůžu myslet. Bude nám tu chybět!

Nemůžu......

ON!

19. července 2009 v 15:00 | M. ★ |  Dear diary
Musím se přiznat. Asi jsem našla někoho, s kým se cítím šťastná. Ale nic moc velkýho v tom nesmíte vidět.

Nevěř všem kecům!

15. července 2009 v 10:50 | M. ★ |  Dear diary
Jsem šťastná. Včera na tom koupáku. Bylo to neuvěřitelný! Sice to potom nebylo moc růžový, ale všechno se obrátilo k lepšímu. Dneska se chystáme na koupák znova. Těším se!
Jinak víte, co se blíží?? Zítra je 16.7., to jest premiéra novýho Harryho Pottera ♥ Musím to vidět!  Těším se jak malý děcko, ne, že bych nebyla...
No asi víc toho v hlavě nemám.Teda jako něco tam mám, ale toho vás ušetřím.

Jo už vím. Oblíbila jsem si první song od KoRmů. Nemůžu si pomoct

My Chemical Romance - The Ghost of You

14. července 2009 v 11:37 | M. ★ |  Hudba
The Ghost of You!
Tímto to všechno začalo!
Už tehdy poprvý ve mě zanechal pocit, že tohle chci poslouchat pořád.
A taky že jo! Už od roku 2004 ♥

Bandit Lee Way

14. července 2009 v 11:27 | M. ★ |  Dear diary

Jak už každej ví, 27.5.2009 se narodila Bandit Lee Way jistému Gerardovi Wayovi a Lyn-Z. Nevím proč to píšu až teď, ale asi jsem na to zapoměla. Mimochodem, samozřejmě moc gratuluju!

Nejsem špatnej člověk :D

14. července 2009 v 10:56 | M. ★ |  Dear diary

Konečně pořádná noc. Žádnej debilní sen. Prostě žádnej sen. To bude tím, že jsem včera vyhrabala bráchovu mp3, jelikož moje je vybitá. Měl tam šílený sračky typu Eminem, Britney, Novaspace. Hold se nepotatil. Už jsem to chtěla kolem jedný vypnout, ale překvapilo mě tam Kiss of Down od HIM. Ville má tak úžasnej hlas. Vůbec bych se nedivila, kdybych u toho usla a až do rána mi do uší hrály ty chválihodné sračky. Bráchu musím trochu poučit a promazat mu to. Se bude jednoho dne divit, až tam najde celou diskografii GD :D a já jsem toho schopná. No dneska jdem asi s holkama zase na koupák. A jde snama ani bratr. Na to, že je mu teprve 10, zná víc věcí než já. Počkat, myslím, že je mu 10.

Kopřiva při západu slunce

13. července 2009 v 23:23 | M. ★ |  Photography
5.7.2009
Uhřice
Nikdy ze mě nebude dobrej fotograf, ale smířila jsem se s tím!

Přicházela bouřka

13. července 2009 v 23:08 | M. ★ |  Photography
8.7.2009
Uhřice
Komentář?? :D dobrý, ne? :D

Apocalyptica ft. Adam GontierI - IDon't Care

13. července 2009 v 21:42 | M. ★ |  Hudba
K tomuto songu cítím jisté sympatie...
Je dokonalý

Je to asi pryč!

13. července 2009 v 21:34 | M. ★ |  Dear diary
Měla už jsem nad tím uvažovat dřív. Dost dobře jsem věděla, že jsem naivní. Ale co řešit. Vím, že jsem jím byla skoro až posedlá. Ale nebylo to dobře. Promarnila jsem rok zbytečnýho času. A výsledek?? Slzy v očích a divný sny. Mělo to i výhody. Už jsem si jistá, že dokážu funguvat i bez něj. Je mi líp. Mnohem líp, než kdy předtím...
Vztávala jsem až ve 12 odpoledne. Potom se stavily holky a my vyrazili na koupák. No a asi se v sobotu vrátím zpátky do U. Dojede K. a D. (dá se říct, že mý nej kámoši, který mám). K. je z Rakouska, takže když opravdu dojede tak je to velká událost. Už se na ně moc těším. Vrátím se pak asi v úterý 21.7. Nevím jestli to někoho zajímá, ale musím to prostě připsat.

Neříkej mi, že jsem blázen, já už to totiž vím...

12. července 2009 v 23:37 | M. ★ |  Dear diary


..a tak jak jinak, když né tak?
Měla jsem plnou hlavu toho, co napsat. Teď mě nenapadá ani věta. Ani slovo. Musím říct, že to tam bylo úžasný a mám v plánu tam zase brzo vyrazit na prázdniny. Prostě a jednoduše jsem si to tam zamilovala. Ne, nejde o žádnýho nafintěnýho frajera. Jde o to prostředí, atmosféru, čistej vzduch. Dokážu tam žít s čistou hlavou.


Všude samé vole a stádo nikde...

5. července 2009 v 0:07 | M. ★ |  Dear diary
Jo, volové!
Nebudu vysvětlovat, co se všechno dneska, no teda včera stalo. Akorát, že jsme seděli u Richarda s dokonalejma lidma. Už ani nevím, co padlo, co moje křehký tělo zvládlo a vydrželo. Bylo to skvělé, ale bylo toho moc. Musim říct, že už jsem ale vystřízlivěla a jak se tak dívám, tak tento článek zatím dává smysl. Ale hlava mě teda šíleně bolí. Tohle se mi nestává často, ale mám s této akce novej poznatek! Prozatím si ho asi nechám pro sebe.. jenom vím, že moje naivita den ode dne posiluje a co nevidět toho nechá, jelikož už na to nemá nervy.. I když dá se říct, že já budu naivní až do smrti. Tak ale co už. Začínám věřit na zázraky, nebo spíš na to, že chtěl aby ONA žárlila. Nepovedlo se mu to. Je jí úplně ukradenej. Ale za to já jsem fakt pipka, že si furt myslím. Moje šance už dávno utekly. Dávno... a už se nevrátěj.
Mimoto už dneska brzo ráno odjíždím do U. To znamená, že budu přežívat týden bez počítače, bez netu, bez blogu. Ale nejsem teoreticky zavislák, takže si myslím, že nebudou žádný absťáky.

Joe Jonas - Single Ladies

3. července 2009 v 11:42 | M. ★ |  Hudba

Bože, takovej trapas :D Chčiju u toho :D

My jsme ty hvězdy!

2. července 2009 v 22:14 | M. ★ |  Dear diary


..čučím čučím čučím.. moje výzo.. já su fakt.. no prostě jenom jedna dvojka.. su z toho vyjevená a nemám slov..
Nikdy sem neviděla rozdíl mezi modrejma a zelenejma Orbitkama. Teď jich vidím několik. Něco se změnilo. A orbitky to jednoznačně nebudou!! Je to ve větru. Ty změny počasí, eMdžeJ a všechno kolem. Ale koho to sere že jo?
Normálně už se těším, až zkončej prázdniny. Už mě to nebaví, i když nemůžu říct, že dnešní den byl k zahození Hold to léto, teplíčko, sluníčko... Ale zas to bude nejhorší v září. Sice začne zase škola, ale taky návrat do reality a slušnej kopanec do prdele. Konec krásnýho snu. Ale to předbíhám. Zamilovanost tu a tam dokáže pěkně omráčit, takže nežijme v oblacích.
Nejhorší je, že ten dotyčný přečet pár esemesek co jsem si psala s E. a zrovna o něm. Alespoň ví. A vůbec mě to neštve. I když se stalo pár nepříjemných věcí, jsem šťastná, že jsem tam mohla bejt a bejt tak blízko. Tak blízko. Proklatě blízko.
Ale dost k mým hrdinákům. Džordža je v Uhřicích a já ho budu asi následovat. A dá se říct, že už v neděli. Ale jenom na týden. A mám slíbeno od kamarádů, že za mnou dojedou. Horší by bylo, kdyby dojel i on. On, mého srdce šampion.
Jem to ale strašná najivka. I když ona ho nehce, tak on chce ji. M. spadni už na zem.
Dneska je 2.7. a je to přesně rok co jsem zkončila, no, s panem neDokonalým. Došli jsme na to, že sme dost dobří kamarádi. A toť vše. A touto událostí začal novej kolotoč. Kolotoč co se točí ještě teď. Doprdele!