My jsme ty hvězdy!

2. července 2009 v 22:14 | M. ★ |  Dear diary


..čučím čučím čučím.. moje výzo.. já su fakt.. no prostě jenom jedna dvojka.. su z toho vyjevená a nemám slov..
Nikdy sem neviděla rozdíl mezi modrejma a zelenejma Orbitkama. Teď jich vidím několik. Něco se změnilo. A orbitky to jednoznačně nebudou!! Je to ve větru. Ty změny počasí, eMdžeJ a všechno kolem. Ale koho to sere že jo?
Normálně už se těším, až zkončej prázdniny. Už mě to nebaví, i když nemůžu říct, že dnešní den byl k zahození Hold to léto, teplíčko, sluníčko... Ale zas to bude nejhorší v září. Sice začne zase škola, ale taky návrat do reality a slušnej kopanec do prdele. Konec krásnýho snu. Ale to předbíhám. Zamilovanost tu a tam dokáže pěkně omráčit, takže nežijme v oblacích.
Nejhorší je, že ten dotyčný přečet pár esemesek co jsem si psala s E. a zrovna o něm. Alespoň ví. A vůbec mě to neštve. I když se stalo pár nepříjemných věcí, jsem šťastná, že jsem tam mohla bejt a bejt tak blízko. Tak blízko. Proklatě blízko.
Ale dost k mým hrdinákům. Džordža je v Uhřicích a já ho budu asi následovat. A dá se říct, že už v neděli. Ale jenom na týden. A mám slíbeno od kamarádů, že za mnou dojedou. Horší by bylo, kdyby dojel i on. On, mého srdce šampion.
Jem to ale strašná najivka. I když ona ho nehce, tak on chce ji. M. spadni už na zem.
Dneska je 2.7. a je to přesně rok co jsem zkončila, no, s panem neDokonalým. Došli jsme na to, že sme dost dobří kamarádi. A toť vše. A touto událostí začal novej kolotoč. Kolotoč co se točí ještě teď. Doprdele!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama