Srpen 2009

Ona :D

28. srpna 2009 v 1:29 | M. ★ |  Dear diary
Ona tu není. Ne, ona tu je, ale užívá si konce práznin a na blog doslova drbe. I když nerada. Hned, jak bude mít chuť blogovat a zase se vypsat ze svých ukrutně nudných zážitků, tak se ozve. A moc se omlouvá esbéčkám, že na jejich blogy taky nechodí, ale prostě měli by to chápat. Nejsem dobrá :D
Mimochodem, zítra jdu na Jethro Tull ♥

Jen tak v minisukni u silnice...

22. srpna 2009 v 11:22 | M. ★ |  Dear diary
Po včerejším horkém večeru jsem zase zpět a to celá zlámaná a zničená. Kolem deváté hodiny jsem vyběhla do večerních ulic, jen tak nalehko v dresových kraťasích, tričku Iron Maiden a šedé sportovní mikině. Běžela jsem po naší ulici, po vedlejší ulici a po další a další ulici směrem k městu. Nikdy bych neřekla, že to dokážu uběhnou celý v kuse. Po cestě jsem potkala mnoho známých, kteří zpěchali na diskotéku. Moc mě to nezajímalo. Každýho jsem pozdravila a běžela vstříc svýmu cíli. Během 15ti minut jsem uběhla přibližně 2 kilometry (lépe řečeno 1,6 km), což je na mě rekordně moc. Bylo teda 21:15 když jsem dorazila k E. Leželi jsme před barákem, kecali, poslouchali a nepřetržitě se smáli. Ať už jakýmkoli aktuálním blbostem, nebo zážitkům z dřívějška. Bylo toho moc. A ty naše hlášky.

Potom jsme plánovali, že projdeme neosvětlenou Alej, ale nakonec nám jaksi odešla odvaha. Proto to skusíme dneska. Chtěla jsem odejít už v deset hodin, ale pořád jsme to protahovali, že jsem nakonec doběhla domů až kolem jedenácté. Když jsem dorazila k PC, upozornila mě přespříliš červená tabulka zase o nějaké aktualizaci. Samozdřejmě, že jsem to odklikla, protože to většinou nedopadá dobře. Teď sem to ale dělat neměla, jelikož mi začali vyskakovat okna google.cz. Konkrétně jich bylo 68. Během vypínání se mi konečně stáhl Borat. Proto jsem až do rána čučela na tento velice skvělej film. I když zas tak skvělej není. Dneska prozatím nic v plánu nemám, ale něco se určitě najde.
Mimochodem, na tom koupálku to bylo skvělé!

Dáda :D

21. srpna 2009 v 11:00 | M. ★ |  Dear diary

Nebudu začínat tím trapným pozdravem a omluvou, že jsem tu zas dlouho nebyla. V pondělí jsem byla na již zmiňovaných M. 15tinách. Trošku akce, trošku komplikace. Bylo to perfektní. Někteří to obvzlášť přehnali, ale byla aspoň sranda. A kdyby nebyl v úterý ráno bolehlav, tak je to ještě lepší. V úterý jsem jeli do Brna. Myslím, že jsme si to až přes příliš užili. Uuum středa?? Jo to jsme byli venku. S E. a těma dalšíma ♥ Večer se konečně vratil ten jeden nejmenovanej ♥ jsem si čím dál víc jistější, že pro mě znamená strašně moc! Ve čtvrtek bylo koupalko. Nedopadlo to moc růžově, protože jsem se pohádala s bráchancem a asi zase na hodně dlouho. A dneska?? dneska ještě nic v plánu nemám, protože E. asi ještě spí. Ale musím přepychově uklidit pokoj, jinak mě naši pošlou k babičce na převýchov...
Jo mimochodem, znáte to, když máte od mala slabost pro tvrdší muziku a totální závislost na Guns díky tatínkovi, kterej vás na tom vychovával?? A když se to mamince nelíbilo, tak vám kupovala s velikou oblibou kazetky s Dádou Patrasovou?? v úterý jsem se tak prohrabávala starýma věcma a našla jsem jich hned 8 xD Poslední dva dny teď na tom doslova ujíždím :D

Sex on the beach!

16. srpna 2009 v 23:01 | M. ★ |  Dear diary
Jak tak koukám, nikomu jsem tady nechyběla. Jenom chci prostě zdůraznit, že jsem zase tady. Píšu to stručně, jelikož není čas. Byl čásek v pátek večer, ale bylo po brigádě a došla si pro mě krize. A ještě ke všemu jsme spali s holkama ve stanu. Ty hlášky se mi snad nadosmrti vryjí do paměti :D V sobotu večer jsem taky měla možnost napsat, ale už dlouho jsme nedělali žádnou akci, tak jsme aspoň zašli k Ríšovi. Tam jsme si s holkama dali na počest našeho slavnýho plážovýho volejbalu Sex on the Beach. Pila bych vodku samotnou, ale nemůžu si dovolit být opilá. Jo mimochodem, dneska jsem byla v televizi. Bylo to kolem 3-4 hodiny na ČT4... Zítra ráno je repríza, takže se na to musím podívat. Škoda, že ten beach nevyhráli Slakováci, ale druhý místo je taky pěkný.. Teď bohužel taky nemám čas na extra dlouhej článek a SB taky neoběhnu, protože už na to pomalu nevidím. Zítra se asi taky neozvu, jelikož jdu kámošce na 15tiny. V úterý jedu konečně utrácet do Brna.

Gee and Bob on webcam

12. srpna 2009 v 11:51 | M. ★ |  Hudba
Možná, že to bude trošku popřeházený :D Musím se u toho prostě smát, i když to vidím už po několikátý :D


Proč ne...

12. srpna 2009 v 11:24 | M. ★ |  Dear diary

To je tak, když vám někdo řekne, že vás asi nejspíš vůbec nemá rád! :D Trapáku!
Včera to bylo fakt moc skvělé! S E. jsme byli u nás a plánovali filmovej maraton, nakonec jsme stihli ani né jeden film xD Já mezitím našla na E. přání korálky a začala plíst náramek se jménem pana nejmenovaného...  Slečna si samozdřejmě musela hrkat s korálkama ve zkumavce. Nemyslíte si doufám, že jí ty korálky vylítli?? Jeden dokonce nemohla vytáhnout z oka. Později jsme šli ven. Už jsem vůbec neměla náladu s kýmkoli komunikovat, jelikož jsem se den před tím pohádala s jedním človíčkem a zrovna tam snáma musel být.. Ale už je to nejspíš v pohodě!
Šla jsem spát kolem dvanácté. Nechtěně jsem vzbudila mamku a ta vzala psa a šla spát semnou do bráchovýho pokoje, jelikož taťka si zase dával Mistrovství světa v chrápání...
Jo mimochodem jsem se asi poprvé přihlásila do SONHerce :D. Udala jsem tam Heatha Ledgera, tak doufám, že mě v tom někdo podpoří...

Korn - Yall want a single

11. srpna 2009 v 1:30 | M. ★ |  Hudba
Zbožňovat tohle mě naučil můj o tři a půl roku mladší brácha. Teď je zněj maximální fanda Eminema. A to se fakt doma poslouchat nedá.  Ale furt je to brácha, takže to tolerovat přece jenom musím...

WTF??

10. srpna 2009 v 11:19 | M. ★ |  Dear diary

Slečna krize si pro mě došla. Pořád se mi chce spát, bolí mě hlava a podobně. Včera kolem půlnoci jsem byla na zahradě a přes plot jsme kecali ze sousedem. Říkal, že se mu den před tím zdálo, jak jezdí kolem baráku vlakem. Tak jsem mu z hecu řekla, že ho budu v noci čekat, že se spolu projedem. Vůbec si nepamatuju, co se mi teda zdálo. Ale, jako přejetá vlakem se rozhodně cítím! Budu ráda, když dneska vylezu aspoň před ten barák. Jo ještě jsem chtěla říct, že už nebudu blondýna . Ve čtvrtek jdu na stříhačku a na hnědo. Nemůžu se dočkat, až se tohodle zbavím.

Prostě vítr ve vlasech :D

6. srpna 2009 v 23:37 | M. ★ |  Dear diary
Mám plán a ne jeden praštěnej plán!


Včera jsem měla zase tu čest být s E. Celej den utekl, ale nejlepší zápich byl na nádru. S ní je všechno tak skvělý. Všechny ty naše akce vždycky stojej za to. A jestli si ti kolemjdoucí o nás myslí bůhvíco, je mi to jedno . Dneska ráno jsme byli s máti a bráchem, s babičkama a s dědem ve, no prostě někde. No strašný to bylo. Celý odpoledne jsem byla doma a došla jsem na to, že jak furt sedím u compu, tak kynu, kynu a kynu. Proto jsem se rychle rozběhla do města koupit si za svoje poslední kačky čelenku do vlasů. Nikde ale neměli tu, co jsem hledala. Nakonec jsem se vrátila s Bravem, jelikož je tam plakát GD a MJ, jinak bych si ho nekupovala. Není to nijak úspěšně ovlivňující časopis pro dnešní mládež! Později se stavila E. a strávilij sme zase super večer s celou partou od vedle!
Možná si myslíte, že jsem blázen, ale ne, nejsem, i když lay tomu nasvědčuje! :D

Nuda!

5. srpna 2009 v 14:04 | M. ★ |  Dear diary
Nebudu zase debilně komentovat dny, hodiny, minuty a sekundy, co jsem tu nebyla. Stejnak to nikdo nečte a sama pro sebe to psát nemusím. Nebyli to stejnak dny, co by stáli za to, abych je sepsala. Ani stručně. V podstatě na tom moc nezáleží. Možná, že bych mohla podotknout, jak mi jedna osoba šíleně chybí. Na štěstí tu mám spusty dalších kamarádů, kteří mě umí podržet.
K ničemu jinýmu se ani vyjadřovat nebudu. Mrzí mě, že na můj blog skoro nikdo nechodí, nikdo nepíše komentáře, ale chápu to. Jsou prázdniny a nikdo nemá čas na takovou nudnou osobu, jako sem já... Mimochodem zamilovala jsem se do jedné kapely. Where is my Summer. Jsou úžasní a ještě o nich hodně uslyšíme! Prostě tak nějak Slavkováci (přibližně) čekůůjte x)

Berte to s rezervou!

1. srpna 2009 v 23:00 | M. ★ |  Dear diary

Nevim, co se to se mnou děje. A ten lay k tomu je strašnej. Teda lépe řečeno růžovej. Dlouho tu nevydrží, to se nebojte. Nedá se na to dívat.
Jinak, mám se skvěle. Konečně. E. mi dojela a je to sní úplně všechno jiný. Všechno tak úžasně růžový. Strašně moc se těším, až nám vyjdou ty akce, co plánujem. Už vážně nevím, co dodat. Tak nějakou blbost neblbost. Vypadávaj mi šíleně vlasy, no není to moc vtipný, ale už tak jich mám málo a ještě k tomu padaj. Jo a sepsala jsem si pár věcí, co bych chtěla za tento měsíc zvládnout/změnit. Ale jsou to blbosti.