Únor 2010

Avril Lavigne - Alice (Underground)

20. února 2010 v 10:29 | Máňa* |  Hudba

Čas od času mám slabost pro tuhle paní :D
Ta písnička je úžasná, klidná. Samozdřejmě jí hodně přidává videoklip s Johnnym :D

Muse - Can't Take My Eyes Off You

20. února 2010 v 10:06 | Máňa* |  Hudba

Úžasnej song <3

Je nejméně pravděpodobné, že se zbláznil celej svět... :D

19. února 2010 v 18:16 | M. ★ |  Dear diary

Jak jen stručně popsat moje pocity? Bezhlavě, bezvýznamně a beznadějně zamilovaná.
Joop, on je krásný. Slabé slovo. Já snad udělám cokoli proto, abych s ním mohla strávit třeba jenom minutu :D Aaaw.
No to stačí, teď k realitě. Pátého března jedu do kina na Alenku v říši divů. Nemůžu se dočkat. Ani mi nevadí, že jedu s matkou.
Včera jsem nějak hodila marod, byla a pořád jsem unavená. To bude tím počasím. Jako by se nebe chtělo vypršet do poslední kapky. Celý dny přemejšlím, čtu Tvář od Deana Koontze a každou chvíli se těším, jak se ponořím do děje a začnu se bát. Nejspíš jsem se z toho všeho zbláznila, viz perex.
Dneska ráno jsem šla na kontrolu s kolenem. Snad už je to v pohodě. Se slečnou E. už jsme byli v devět ráno zalezlé u nás. Dívali jsem se na New Moon a dělali nesmysli s vlasama. Když mě otec uviděl, cituji ,,a já se lekl, že už jsem v pekle".. Idiot. Potom jsem si zase dvě hoďky četla. Je to úžasná knížka. Docela mě znervózňuje, že má 469 stránek. Jsem šíleně nedočkavá :D
Až dopíšu tenhle ten článek, což bude v příštích pěti minutách, asi se zachumlám do peřin a pustím si nějakej dobrej film a nebo půjdu znova číst, to bude asi lepší varianta.
Ještě k těm pocitům, asi mě neberte moc vážně. Každej v mým věku má platonický lásky a já si z tohodle dělám spíš srandu. :D Luxusní on ale je ne? No jinak, opravdu na mě leze nějaký šmejd, vůbec mi není dobře. K napsání tohodle článku jsem posbírala všechny chutě, a že jich bylo fakt málo, takže si toho važte.
Víkend nejspíš proležím u televize a u pc. V pondělí se vší pravděpodobností půjdu do školy. Bohužel :P

Ach, ano :D

18. února 2010 v 10:41 | M. ★ |  Dear diary
Už skoro dva týdny zmírám nedočkavostí napsat článek na blog. Ne - lhát se nemá :D

Opravdu mi ani kapku blog nechyběl. Moje touhy a potřeby jsou pořád větší. Ve škole mi to teď jde. Osobní vztahy... Někdy je to lepší nekomentovat, neřešit, kašlat na to. Každej den se směju, užívám si. Cítím se šťastně. No jeden den jsem si v těláku natáhla vazy pod kolenem, takže mám ortézu. Zítra jdu naštěstí na kontrolu, tak doufám, že už ju nebudu muset nosit a že se v nejbližší době budu moct po obou nohách dostat do Brna do knihovny a na nějaké menší nákupy. Taky pojedu pátýho na Alenku v říši divů s Deppem.
Heh, je to zase tady. Nemám ani šajnu, co psát. Snad jen, že mám hodně velký plány :D
BTW: ty vlasy mě úplně fascinují :D

Složitý období...

7. února 2010 v 14:07 | M. ★ |  Dear diary
Chlast mluví za nás za všechny. Tací doopravdy jsme.
Uh, je mi zle.
Včera jsem byla na školním plese. Dopadlo to daleko hůř, než jsem čekala. Pamatuju si jenom útržky, zrovna ty, co bych si pamatovat rozhodně nechtěla. Vlastně jsem nic neudělala, jenom jsem ubližovala sama sobě. Ten mizernej chlast mi ale otevřel oči. Uvědomila sem si nejenom jednu věc, kterou jsem po dlouho dobu neviděla. Nebo nechtěla vidět. Taky jsem si všimla, jak někteří z mých kámošů jsou krásní. Že dokážou podržet. Byla jsem vážně slepá. Zklamala jsem se v těch, od kterých bych to rozhodně nečekala. Nic s tím nenadělám, každopádně jsem ráda, že už vím na čem jsem.
Vlastně ani nevím, proč to píšu. Včera jsem se hodně bavila. Vlastně ani dneska. Jenom těch pár věcí. A co to vůbec řeším. Kdyby se včera, no jo teda dneska, nic nestalo, tak si do teď naivně myslím to, co je špatně. Třeba zas bude líp.
Heh, ještě by mě zajímalo, co všechno jsem včera a dneska vypila a v kolik jsem došla domů. Dá se říct, že jsem ani moc na plese nebyla. Pořád jsme seděli dole na diskotéce. Hráli fakt mizerný sračky.

B.O.Ž.Eeee

4. února 2010 v 21:19 | M. ★ |  Dear diary
Nechápu to. Vážně teď blogujou jenom dvanáctiletý holčičky a ještě k tomu závislý na Haně Montaně a na podobných nesmyslech? Vím, nejsem o moc starší, ale nebaví mě psát články pro malý smráďata, kterejm jde jenom o komenty a návštěvnost. Na to kašlu. Mrzí mě, že celej blogovej svět jde od desíti k pěti. Ne, NEKONČÍM, jenom mám chuť vylít si srdíčko a popřemejšlet, jestli tenhle nereálnej svět má vůbec cenu.

BTW: čůrající chlapeček na moncku a celej můj world se točí jenom kolem něj.
Máňa <3

První únorovej :P

1. února 2010 v 17:52 | M. ★ |  Dear diary
..a zrovna, když mám nápad, co napsat, vzpomenu si na spoustu domácích úkolů, který bych měla aspoň pro jednou udělat. Když to tak ale probírám, kašlu na to a udělám jenom ájinu. Přece jenom to možná bude záživný. Projekt o Johnny Deppovi a obrázek k tomu. Fuha. Dlouho jsem nekreslila portrét. No co už. Nějak to dopadne. Každopádně na to potřebuju čas. Hodně času. :D
Momentálně honím velbloudy ve svý hlavě. Nemám to teď nejjednodušší. Celýho půl roku se jak kokot snažím mít co nejlepší prospěch ve škole a co z toho mám? Ne, gympl není můj sen. Spokojila bych se i s průměrnou ekonomkou. Pořád to dělám pro někoho. A ten někdo nikdy nic nedokáže ocenit. Ať už je ten někdo kdokoli a to něco cokoli.
Momentálně přemýšlím, co mám dělat. Nechce se mi tady zase sušit plíny. Stejnak moje supr čupr duchaplný články nikdo nečte. No ale stejnak něco pro dobrej pocit napíšu.
Dneska jsem šla do školy s doměním, že to zase prospím. Taky, že jo. Zezačátku. V druhý hodině, v informatice se to ale nedalo, jelikož si učitel hrál na procesor a R. na klávesnici a předváděli nám příklad algoritmu. Potom jsme měli biolu. Heh. ,,jak se nazývá samčí pohlavní buňka u rostlin??" tázala se paní profesorka. ,,pulec" odvětil Martin. A takových kokotin bylo hodně. Učitelka nevěděla, co s náma dělat. Potom se ptala, co je to humus a jak vzniká. Martin zase pohotově odpověděl: ,,kozenka udělá bobek". Pak se ptala, jaké organismy, nevim co přesně měli za úkol. Martin už ze zvyku vystřelil "vtipnou" odpověď: ,,Hovnivál" :D Potom jsme měli matiku a opakovali jsme geolu. Učitel volal k tabuli a přemýšlel, co dat za úkol: ,,Tak asi jehlan s podstavooooouu...mmm". Martin si zas připadl vtipnej a poradil mu: ,,s podstavou srdíčka". Ono to moc vtipný nepřijde, ale zažít to. Martin je debil, má krutej hlas a umí všechno parádně podat. :D
A tak to bude asi všechno. Heh ještě - těšim se na jaro. Nesnáším, když sníh taje.