Duben 2010

šťastná, nejšťastnější ♥

28. dubna 2010 v 21:27 | M. ★ |  Dear diary
Patří vám moje velká omluva. Nejen proto, že jsem kašla na blog, ale i proto, že jsem minimálně navštěvovala vaše blogy a ani jsem se neozvala. Celá já. Tak tedy- učila jsem se na přijmačky a už teď můžu s přesností říct, že mě přijali na všechni 3 školy. Obchodní akademii jsem věděla už ve středu, takže jsem si byla jistá, že se na nějakou tu střední dostanu. Ve čtvrtek jsem dělala přijmačky na bučovickým gymplu. Myslela jsem si, že jsem to zdupala na celé čáře. Opak byl pravdou. Sice jsem nebyla jedna z nejlepších, ale dostala jsem se mezi 30 přijatých, lépe řečeno byla jsem 16. V pátek jsem dělala přijmačky na gympl ve Vyškově, což byl můj největší sen. Nechápu, jak jsem mohla dostat nejvíc bodů za matiku. Vůbec jsem nic nevěděla. Každopádně jsem byla taky přijata, 13. ze 113. V pondělí se u nás strhla větší diskuze a jsem teda rozhodnutá, že v září nastoupím do Buček na gympl. Sice jsem chtěla do Vyškova, ale volím víc volnýho času, tudíž gympl 10 km od Slavkova.
Zítra ráno odjíždím do Anglie, moc se těším. Nevím, co napsat, snad už jenom, že bych se měla v úterý večer vrátit a pokud nepojedeme ve středu do Prahy, tak se ozvu a oběhnu všechny spřátelený atd atd..
Mějte se tu ♥


Lostprophets - Funny moments :D

13. dubna 2010 v 20:02 | eM. |  Hudba
No umírám :D
Tím moje přidávání asi končí, jsem unavená :D

Nesouvislý články, no to fakt jde :D

12. dubna 2010 v 16:37 | M. ★ |  Dear diary
www.unreal-life.blog.cz

  K dnešku bych nic říct nechtěla, nemohla... Nemám náladu psát dlouhej článek, nemám náladu psát vůbec nějakej článek. Prostě se mi nechce. Ale když už jsem se do toho dala... Ve škole to bylo šílený, ráno jsem se nemohla probrat, takže mi 45 minut na jednom místě dělalo problém.
No, možná ještě pozměním design - určitě nejak nevýrazně.
V tomto článku mi jde hlavně o ten obrázek :D Brendon je prostě k sežrání, mám pro něj dlouhodobou slabost, to jo. :D Ale ta borka, no obdivuju ji. Já bych s těma vlasama nevylezla ani k popelnicím, ale líběj se mi, vo tom žádná. :D

I hope..

10. dubna 2010 v 22:09 | M. ★ |  Dear diary
www.unreal-life.blog.cz
www.unreal-life.blog.cz
Příjmačky se neúprosně blíží a já si připadnu ještě blbější než v době, kdy jsem se začala učit. Ale to mě teď nějak vůbec neštve. Mám toho mnohem víc, než pohopouhý přijmačky. Víte, docela si to teď užívám. Neřeším to, co obvykle. Ani kámoše, ani svoje lásky, dokonce ani ty platonický. :D Mám se prostě fajn a divím se, že mě zatím žádná pipka nerozházela. Jo, citím se každou chvilku jako přejetá vlakem. Pravda, moc toho nenaspím, ale to je mi fuk. Řekněme, že psychicky jsem na tom líp, než fyzicky.
Možná bych se měla trochu poohlídnout po dnech, co jsem seriózně kašlala na blog. Myslím, že se nic moc velkýho nestalo. Víc se směju, víc se věnuju kámošům, samozdřejmě těm, co o to stojej, víc piju, víc žiju. V březnu má hodně rodinných příslušníků a kámošů narozky, takže se hlavně slavilo. Na velikonoční prázky jsem se vypařila do U., kde jsem si to naplno užila. Když nepomyslím na to, že jsem každej den měla dvouhodinový doučování z matiky, tak se dá říct, že to byli nejlepší čtyři dny někde za kopcema, někde ve ztracený prdeli. Mám to tam ráda.
Ve škole je to teď mazec. Samá písemka v každým předmětu, tudíž překvapivě rychle sbírám jedničky. Mimo to jsem si zamilovala výtvarku, matiku, fyziku a hlavně angličtinu. Fyziku z jednoho prostého důvodu - učitel se rozhodl mě neustále zkoušet, lépe řečeno shazovat před třídou. Vážně mě těší, že pobavím celou třídu.
Ale rychle k tomu hlavnímu. Mám hodně nabytej program a jestli všechno zvládnu, tak budu šíleně šťastná. Tak tedy ve středu jdu k zubařce, bezvýznamná informace, ale docela se bojim. :D 16.4. máme se zpěvem zase nějaké to vystoupení, zase trapas, ale vždycky to stojí za to. Na sednáctýho máme naplánovanou menší lihovou párty, které se účastním jedině pod podmínkou, že se bude čepovat i kofola. :D 22.4 a 23.4. jsou ty přijmačky. Jsem zvědavá, jak to dopadne. Každopádně, když se někam dostanu, tak pojedu v sobotu čtyřiadvacátýho na koncert Where is my summer. ♥ 27.4. nejmenovaná akce, stejně jako loni to tam pudu pěkne rozjed (ironicky myšleno).  28.4. jedu do Prahy, to jest velkolepá školní akce. My Moraváci to máme holt složitý. 29.4. jedu do Anglie - no nepopsatelně se tam těšim. Bude to mazec. Bohužel zameškám pálení čarodejnic za kopcem. I když zas na jednu stranu jsem ráda, loni to dopadlo... no přesně tak jak jsem nechtěla :D 7.5. jedem na exkurzi do Terezína. Morbidní to vejlet, ale co bych pro sebe neudělala. :D Potom by měl bejt klid až do 29.5., kdy to všechno znova začne. Prababčina devadesátka (...:D...:D...:D), poslední školní výlet s mou milovanou třídou, zakončená, rozlučka, slučka... prázdniny. No bude to mocný.
Tak a teď budu přemýšlet velice pozitivně a doufat, že si aspoň někdo přečte tento, poněkud vyčerpávající článek. :D Jo, velice a hlavně upřímně se omlouvám autorce výše uvedeného obrázku. Ach, kde je můj sen, že tady bude všechno originální? :D