Červenec 2010

Two weeks :P

30. července 2010 v 11:49 | Máňul |  Dear diary
Všude na blozích maj náběr affs a já si myslim, že jich mám málo, tedy míň než jsem schopná zvládnout.
Tak tedy, kdo chcete, tak se mi napište do komentářů. Beru skoro všechny.


Pro ostatní, už se balím a zítra ráno brzo odjíždíme. Sory, nemám náladu na delší článek. Bolí mě hlava, je mi zima a deprimují mě o dva centimetry sestřihnutý vlasy. Bože! :D

Tak tedy nějak za dva týdny, M.

M.

30. července 2010 v 11:48 | Máňul
www.unreal-life.blog.cz

fucking system!

25. července 2010 v 22:58 | Máňul |  Dear diary
Jsem znechucená. Hlavou mi proudí roj myšlenek a když ho chci dát dohromady, vznikne totální nic.
Tak tedy, od pátý třídy jsem měla nejlepší kámošku. Několikrát jsem o ní psala, že je nejbáječnější, že je to hlavní v mým životě. A ona na mě uplně sere. Je mi to jedno, nějak začínám přicházet na to, jaká je. A je mi jedno, když si tohle přečte. Docela mě mrdá, že furt píšu, že je mi to jedno. Ono je mi to jedno, ale takových věcí je čímdál víc. Tyhle prázdniny prostě stojej docela za hovno, i když jsem se asi konečně našla. Vím, kdo jsem a snažím se na nic nehrát. Každej si na něco hraje, ale nepřipouští si to.
Nesnáším lidi, co si hrajou na obrovský hvězdy a celej svět je miluje.
Nesnáším lidi, co tohle nevidí.
Nesnáším letošní prázdniny, protože mi ukázaly, jak na všem jsem. I když svým způsobem je to dobře.
Nesnáším svoji naivitu.
Nesnáším to, jak pořád doufám, že se všechno zpraví.
Nesnáším svou výbušnost.
Nesnáším svoje vlasy, tělo, xicht.
Nesnáším sebe.
Dneska nesnáším všechno, nicméně je mi fakt fajn :)

Proč mám v mp3 zasraný Tokiáče??

...vypsat se je vždycky nejlepší. Bože, proč nemám problémy jako každá patnáctiletá holka?? Proč nejsem zamilovaná a neseru se s tím jak zaujmout vypatlaný cvoky, kteří mě tak přitahují?? Jsem kráva, co to nemá v hlavě v pořádku. Ale je mi to jedno! Těším se, až prázdniny zkončí. Začnej novej kolotoč a už se těším až se pořádně svezu. Až mi to pořádně vymáchá hubu v blátě. Třeba mě to probere...

Chtělo by to akci a pořádně se vožrat. Ale ne akci ve stylu "Disko" s těma vykroucenýma nádherama. Obdivuju holky, co vlezou na plac a provozují sexuální hrátky se svejma lesbickejma kamarádkama a říkaj tomu "tanec". Bože! Lepší, než to řešit je smát se tomu!

Věříte, že mě začal bavit blog, těmadle řádkama počínaje? :D Mám pocit, že tohle napsal úplně jinej člověk, ale co když tohle píšu já a ostatní články jsou jen víc jak roční přetvářka?? Doprdele, nikdo to nepozná, nikdo nemá nárok.

Tohle jsem já.. Taková jsem.. Všechno, co semka píšu, nejenom dneska, je fakt upřímný.  

Napíšu až kolem desátýho. V sobotu jedu na Slovensko, najdete mě třeba na face nebo na icq!! <3


Pink Floyd - Another Brick in the Wall

25. července 2010 v 16:24 | Máňul |  Hudba
Strašně dlouho jsem ji neposlouchala. A zrovna teď mi hraje v mp3, mimochodem docela se divím, jelikož už poslouchám tak půl hodiny a mám prázdnou baterku, ale pořád hraje. :D

Něco končí, něco jinýho zas začíná!

25. července 2010 v 15:59 | M. ★ |  Dear diary
www.unreal-life.blog.cz
Jsem parazit. Ležím zachumlaná v posteli, v uších sluchátka, ale nejsem schopná zapnout si mp3. Nechápu proč :D
Mám zamotanou hlavu. Nějak jsem si uvědomila, co pro mě všechno znamená. Končím s lidma, kteří mě tahaj jenom za nos a využívaj. Nemám na ně nervy, čas a ani peníze :D Skoro každej den trávím s lidma, kteří mi za to stojej, s lidma, co věděj jak vypadá pravý přátelství. Jsem šťastná, že jsem je poznala, jen mě mrzí, že tak pozdě. Celej tejden jsme chodili na letní "filmovej festival" tady u nás v eStownu :D Jen české filmy, samozřejmě. Nám ani nešlo o filmy, ale spíš o tu zábavu, o ten dobrej pocit, že si rozumíme v úplnejch hovadinách.
Vzpomene si někdo z vás, jak jsem psala o tom, jak mi umřel kamarád?? V sobotu to byl rok, a ve stejnej den mi umřela prababička :( V pátek bude pohřeb a pak konečně odreagovačka na Slovensko, těším se!
Mám takový nutkání nějak pozměnit blog, jen nevím jak :D Jsem unavená, vztávala jsem v 9 :/

Vždycky se to dá nějak přežít.

18. července 2010 v 13:12 | M. ★ |  Dear diary
Ten týden mi dal hodně! V sobotu jsem jela s M., T., M. a H. do Brna na chill. Už jízda vlakem naznačovalam že to bude pecka! Než začal film, prolezli jsme některý obchody v Olympii. Film - tedy Vrahouni začal 19:10, takže jsme narychlo nakoupili popkorn, pití atd.. Film byl báječnej, akorát doposud nechápu, proč byl M. celej od popkornu, když ho ani v ruce nedržel :D Všem potom bylo ze slastné sýrové pochoutky zle :D V půl desátý nám jel vlak zpět do eStownu, ale schválně jsme ho nestihli. Potom jsme utíkali za mou mamkou do práce, kluci hráli po cestě kryplfotbal. Ráda bych vám popsala pravidla, ale zatím to moc nechápu. :D  Potom jsme běželi zpátky na vlak a dole pod vlakáčem byli dva cikáni a já na ně s láskou zařvala: "co tam kradeš" :D emm, najednou tam nebyli cikáni dva, ale tak dvacet :D Po příjezdu do eStownu jsem ještě bláznili po městě a zašli na Frisca. Takže místo toho, abych byla doma v 10, jsem se úspěšně navrátila až něco po jedný. Doma to nikdo neřešil protože jsem byla šťastná, jelikož mi ti lidi zase dokázali otevřít srdce :)

www.unreal-life.blog.cz/Kryplfotbal


V neděli, jako každou neděli, kromě té dnešní, jsme jeli k babičce do Uhřic. Jeli jsme brzo ráno abychom odpoledne byli brzo doma. Celou neděli jsem pak prospala. Pondělí a úterý byl čas pro moje přemejšlení. Hlavou mi lítaly miliony myšlenek o tom, co je správný. Do teď mi tu lítaj a já pořád nevím. Ve středu se stalo pár zásadních změn, ale mě to bylo celkem jedno. Napsala jsem T., aby šel na koupaliště. Následně za náma dojela i M. a její dva bratři, jedenáctiletá dvojčata. :D Nasmála jsem se jako nikdy. Večer jsem jela s rodinou a mým drahým M. na noční koupání. Všichni si myslej, že s M. chodím, ale taky se všichni do jednoho šíleně pletou. Věřím v přátelství mezi holkou a klukem! Hned ve čtvrtek ráno jsem šla na koupák s T. a M. Oni jsou nejbáječnější. Odpoledne jsem odpočívala z knížkou v ruce. Stephan King - Running man. Pokaždá se do toho začtu a nemůžu přestat! Miluju, jak Stephan popisuje pocity zatracených lidí. Potom jsme nějak z hecu s M. jeli na kole na koupák do vedlejší vesnice. Měli jsme na to jenom hodinu, takže jsme si jednou skočili do vody a jeli zase zpátky. V pátek odpoledne jsem jela s taťkem do Brna a řeknu vám, nakupování není tátova silná stránka. Večer jsem šla s E. na disku. Ta páteční byla fakt úžasná, když nepočítám ty zasraný pecky, co tam hráli. :D E. u nás spala, takže jsme ještě sobotní ráno pěkně proflámovali.
Včera se mi asi zašifroval mozek, já nevím, ale nějak se mi zase rozběhly myšlenky a nešly zastavit. Někdy si připadnu, jak blázen. Z ničeho nic se pokaždý začnu cítit nějak divně, provinile. Přemejšlim, že na dva tejdny odjedu k babičce. Jen já, telefon, výtvarný pomůcky, mp3 a foťák. Víc toho tam nepotřebuju. Taky mám silnou potřebu se vám omluvit, že se tomu tady moc nevěnuju. Nejenom po dobu prázdnin, ale i celkově. A lepší to nebude. Jakmile nastoupím na střední, mám strach, že ze mě bude úplně jinej člověk. Ty holky, co se stanou mými spolužačkami jsou jiný než já. Ony řeší prodloužený vlasy, růžový sukně, gelový nehty. Ahh pardon - prodloužené vlasy, růžové sukně, gelové nehty. Třeba ale zůstanu taková, jaká jsem.Pokud to půjde!
zhrzená M. <3

Summer bro!

15. července 2010 v 14:41 | M. ★ |  Dear diary
Stovky věcí se dosral*, ale mě je to uplně jedno! Žiju si teď týden plnej smíchu, radostí a NEZKLAMÁNÍ.. Pár věcí mě zklamalo, to jo.. ale jsou tu lidi, co mi ukázali, že to za to trápení nestojí!Článek o tom všem napíšu později, možná ještě dneska. M.

Nevýdané, nevýdané, nevýdané :D

8. července 2010 v 16:25 | M. ★ |  Dear diary
Víte dlouho jsem se necítila tak odpočatě. Spala jsem 14 hodin, což je u mě nevýdané :D A mám se celkem fajn, což je v poslední době taky nevýdané. Stěhuju si věci do svýho novýho pokoje, poslouchám u toho PB a semtam se podívám na telku. Vlastně se na ni dívám skoro pořád. Nikdy bych neřekla že se stanu závislá na hloupých seriálech. :D Ano, denně sleduju Dotor mozek. Na netu se dívám od začátku na Jmenuju se Earl a How I Met Your Mother - což fakt miluju, protože se u toho zasměju. Což je u mě taky v poslední době nevýdané. Aa, teď jsem si udělala chvilku na dlouhej článek, ale už ani nevím, co napsat.. Poslouchám Paramore - The Only Exception - žbožňuju! Mám v plánu si spravit profil na VF. No a když jsem u toho - píšu si s jedním týpkem. Je mu sice 21, ale je krásnej, naslouchavej a rozumí mi. Řešíme spolu opravdu skoro všechno.
Noo dneska už asi nic v plánu nemám, vlastně akorát večer zajedu na bruslích za E. Dlouho jsem ji neviděla, takže se nehorázně těšim. Aaa - Paramore - Hallelujah ♥, heh. Jo a v sobotu jedem s bývalejma spolužákama do Brna na pořádnej chill :D Jo, už se nám stýská a to jsme od sebe teprve týden. No, máme v plánu jet kolem čtvrtý, trochu se proběhnem po Brně, berem vodárku.. Potom se musíme přemístit do Olympie, protože v sedm jdem na film - Vrahouni myslim. :D Aa potom se nějakým způsobem musíme vrátit na vlakáč - což je pro nás něco jako hlubokej les, ve kterým budem bloudit celou noc :D Takže jsem zvědavá, jestli stihnem vlak o půl desátý nebo až ten v jedenáct :D Alespoň se zase společně zasmějem. Doufám, že mi do tý doby nedá matka zaracha, protože je pekelně protivná. Rihanna - Te cosi? :D aaa, kterej kokot mi to stáh do pc?
No nic, možná se ještě dneska ozvu
By, M. ♥

Začíná to pěkně!

6. července 2010 v 12:06 | M. ★ |  Dear diary
www.unreal-life.blog.cz
hmm... Muse nevyšli! :( ne, nejsem nasraná, jen mě to mrzí. Tatínkovi se prostě nechtělo. Až po mě bude něco potřebovat, tak mě se taky nebude chtít ;)
Nu co, alespoň jsem si přestěhovala několi věcí do novýho pokoje, i když mám ještě co dělat. Konečně  nemusím žít v krabicích od banánů. :D Je to tu k nepoznání. Z pokoje s vínovým nábytkem a tmavým kobercem se rázem stala prosvětlená místnost plná kytek, fotek a komárů. Hned si na to nezvyknu, ale pokud tu budu trávit celý prázdniny jako prozatím, tak si zvyknu hned. Měla jsem v plánu jít dneska ven, ale jak na potvoru prší.
Ehm, od neděle jsem nic nejedla. Akorát včera kus melounu, ale hned se mi zase udělalo zle. Kdykoliv něco sním, jako bych dostala křeč do celýho břicha. Ani pohnout se nemůžu. A nejlepší na tom je, že mi to nikdo nevěří. Máma si myslí, že nejím, protože si myslím, že jsem tlustá. No já jsem, ale ten důvod to fakt není.
Víte co? Chtěla bych se zamilovat a řešit jinší problémy, než to, jestli si mám dat do rámečku fotku s K. a nebo s A. Oba jsou mý nejlepší kámoši. Alespoň, že mám tyhle dva. Neznám lepší kluky, ať si říká kdo chce, co chce.
Než mi napíše E. pokusím se změnit design, ale nevím jak. Možná se na to vykašlu a něco nakreslím, ale opět mě nechce políbit múza, takže nevím co!
Aaah, Matt <3 není on sladký? nejvíc!

Ah! :D

1. července 2010 v 18:54 | M. ★ |  Dear diary
www.unreal-life.blog.cz
Jako každej rok něco krásnýho zároveň s červnem končí. Letos tomu není jinak. Vlastně jo. Končí to definitivně.
Nějak jsem byla celej týden v klidu z toho, že ve středu 30.6. končí devátej rok na základce, tudíž poslední. Ve středu ráno to na mě ale nějak přišlo. Když mi třídní dával výzo na zámku, nezvládla jsem to a rozbrečela se. Možná by to dopadlo jinak, kdyby mi neřek to, co řek. Bude mi chybět. Stejně tak, jako celej náš ročník, jako celá škola Tyršova. Odpoledne jsem se doma oddávala spánku a večer jela do Díry na rozlučku. Nemám páru, co se dělo, ale podle hnědo-zelených ryflí usuzuju, že to bylo hooodně hustý. Celou noc mi bylo šíleně zle, takže jsem se nevyspala. Ještě teď je mi opravdu hodně špatně, celej den spím.
Ještě bych možná mohla napsat, že spolužák byl na Green Day. Billy Joe se ptal, jestli je mezi lidma nějakej bubeník. Spolužákův brácha ho vytáhl na záda, takže se dostal mezi ně na podium a hrál s nima. Má paličky, trsátko, fotky. Objímal se s nima. Zavraždím ho. V pondělí jedu asi na Rock For People na Muse. Těšim se.

Máňul a její sladký třídní :D Opravdu tam pláču, bylo to totiž úžasný! A na jeho slova nikdy nezapomenu!