Srpen 2010

Očekávám... :D

27. srpna 2010 v 21:02 | M. ★ |  Dear diary
Milá dítka, už se nám to blíží, nervozita vztoupá, napětí roste... :D

Iza87 I.

25. srpna 2010 v 13:25 | M. ★ |  Art
Zbožňuji práci slečny "Iza87". Přesně tak se jmenuje na deváči! Její fotky jsou úžasný. Chci to taky tak umět!
www.unreal-life.blog.cz

Prudké emoce...

24. srpna 2010 v 22:38 | M. ★ |  Dear diary
Asi jsem nemocná. To je přesně to, co zrovna teď fakt potřebuju! Dost mě to štve, jelikož jsem si myslela, že alespoň poslední týden prázdnin si užiju. Doufám, že se z toho nějak vyhrabu. I když, mluvím zase jako Kubišová, takže asi těžko.
Celou dobu sedím doma a čekám, že se něco stane. Myslím si, že mám tři prdele času, ale fakt je nemám. Příští středou počínaje!
Musím jít spát, pohádala jsem se s matkou a mám všeho po krk!

www.unreal-life.blog.cz

Dneska jsem trochu poupravila blog, nikdy po vzhledový stránce nebyl nic moc a nic se na tom nemění. Grafika mi nejde a vůbec mě to neštve.
Myslím, že jsem se zmiňovala o plánech na víkend. Celkem to všechno vyšlo. V neděli, i když nesnáším návštěvy zoo, jsem se dobře bavila. Bratranec má prostě skvělou holku! Zítra si jedu dokoupit poslední učebnice a víte... Příznám to. Bojím se a to šíleně moc! Proč zrovna gympl?? Proč, když na to nemám...Šťastné a veselé... šťastné a veselé cokoli chcete!:)

Autorovi vypad titulek..

19. srpna 2010 v 21:17 | Máňul |  Dear diary
Její hlas?? I tak je úžasná!

Něco, něco hodně hluboko ve mě ukryté, mě donutilo napsat článek. Nikdy jsem nebyla ta, co psala články každej den. Ani taková nebudu, ale píšu čím dál častěji. Jsem v poslední době srašně znuděná. Včera jsem to nevydržela, našla roztrhaný džíny a šla se projet na bruslích. Ani ve snu by mě nenapadlo, že potkám svého bývalého po tak dlouhý době, ale náš přespříliš krátký rozhovor mě potěšil. Je vážně fajn, emm, všimnout si tak dřív. Stane se. Nelituju, bude to už rok. Nelituju, ale vzpomínám. V tomto psychickým rozpoložením vzpomínám se slzou v oku. Jsem ráda, že už je to za mnou. Později jsem se stavila za M. a prožila zas po dlouhý době krásnej večer. Mám ho moc ráda. Když jsem dojela domů, nemohla jsem se hnout. Přece jenom M. bydlí na druhý straně města. Šla jsem ještě rychle vyvenčit Ronalda na zahradu, ovšem v tom stuhlém stavu jsem zakopla o máminu konvičku s jedem na trávu a rozlila ji do okrasný zahrady. A jelikož mamka měla dneska dobrou náladu, tak to přijala víc než dobře. xD

tak nějak...

17. srpna 2010 v 10:32 | Máňul |  Dear diary
Kdo ty múzy zachytí, bude mít záruku opravdový kvality!
Je mi zle! Je mi zle z tohohle světa. Ale to je fuk, ne?
Tyhle prázdniny mě vážně unavují, znechucují a kdo ví, co ještě. Ten týden u babičky jsem si užila, i když ne podle představ. Snažila jsem se najít a úspěšně jsem se nenašla.
Třeba se všechno zas zpraví, i když.. Nebudem si nic nalhávat!


Nemůžu si pomoct, mám tu písničku ráda.

Už od půlky června je to takhle posraný. Ne, už od školního plesu v únoru. Tehle rok tak vyškrtnout a začít znovu... Přišla jsem o hodně, o to mi ani tak nejde. Ale až teprve teď jsem došla na to, jaký dobro mám v ostatním kámoších. Až teď jsem je doopravdy poznala. A mrzí mě, že jsem si toho nevšimla mnohem, mnohem dřív. Třeba před čtyřmi lety. Mohlo to předejít těmdle "nejasnostem". No co, nikdo není dokonalej, můžu být ráda, že jsem si toho všimla alespoň teď.
Těším se v září na gympl! Noví kámoši, nové problémy.. Bude to fajn.. Prosím!

Začnu znova, od teď a pozitivně.
M. II.

15. srpna 2010 v 23:23 | Máňul |  Photography
www.unreal-life.blog.cz
Jsem strašně nudná!

Srpen mimo eStown :D yop

9. srpna 2010 v 22:34 | Máňul |  Dear diary
Jsem zpět. Zhrzená, unavená, ale maximálně nadšená.
Abych pravdu řekla, letošní dovolená na Slovensku mě nijak nepotěšila. Moc mě to tam nebavilo, všichni byli pořád rozhádaní nebo protivní. Hned první den jsem si na stolním tenisu udělala něco s kotníkem, chvilku před tím jsem si odřela kolena na fotbale. Jeden den jsem se zas na koupališti tak komicky spálila :D Ležím, opaluju záda, ale na nich pak ani známka slunečního záření. Za to xicht jsem si spálila úžasně. Potom mi zas po obličeji, po rukách a trochu i po zádech vyskákaly pihy. :D Proč ne. :D
Bylo to celý zajímavý, každopádně jsem většinu času trávila focením a čtěním Stephana Kinga.
Nicméně, zítra jedu k babičce. Buď do pátku, jelikož mě přemlouvají holky, ať jdu na disku (!!!), nebo až v neděli. Mnohem raději slyším slovo "v neděli" :D On je totiž v U. i Kevin, což je maximálně vyzývavý. :D 
Mějte se tu, sorry SBs :P