Leden 2011

9th January

9. ledna 2011 v 11:08 | M. ★ |  Dear diary
www.unreal-life.blog.cz

Omlouvám se za tak dlouhou nepřítomnost.
Tak, shrnout loňský rok? Celkově jsem se dostala od nevábného začátku přes klidnější období ke grandióznímu konci, který bohužel zkončil s biblí v rukou. I tak si nemůžu stěžovat. Poznala jsem se, našla to, co mě dělá šťastnou. Poznala jsem dooppravdy své kamarády, se kterými se teď maximálně pozdravím (díky Pane Bože) a našla kamarády nové, takové jako nikdy dřív. A navíc je tu i on.
Teď se snažím začít odznova. Ne úplně. Začala jsem se věnovat škole (:D), toto vysvědčení bude šílený, když mě otec nezabije, tak to bude zázrak. Po lyžáku s tím ale začnu doopravdy. Dělám to přece pro sebe, a že tím zabiju čas? No a? Mám raději sedět na facebooku a číst si Medůziny statusy a smát se a smát se? Neřešte to. :D Taky se teď hodně věnuju kreslení a malování, docela mě to zase začlo bavit. O focení ani nemluvím. Zanedbala jsem to, stydím se za to, ale polepším se. 

Možná časem přidám všechny fotky, za který se nestydím. Prozatím, pokud to někoho zajímá, vás odkážu na Deváč a lehce se pochlubím svými slabými výtvory. Ty fotky už nejsou moc aktuální. Mám super nápady na focení lidí, ale není žádný dobrovolník...

Potřebuju udělat něco s vlasy... Ale není nápad. Ráda bych se obarvila na červeno, ale asi nejsem moc odvážná... :D

Bodláčí

9. ledna 2011 v 9:49 | M. ★ |  Photography
www.unreal-life.blog.cz