Červenec 2011

Poslední..

20. července 2011 v 23:23 | M. ★ |  Dear diary


Bohužel, tady končím. Nechce se mi prostě znovu a znovu všechno upravovat. Začít od začátku je v tomto případě mnohem jednodužší. Takže... Pro ty, co to tu měli kdy rádi a pro ty, co to rádi pořád maj a chtěli by dál něco číst a tak... Stačí kliknout na obrázek a.. Jít se mnou dál :)Ty články tady a možná i celej blog jednou smažu.

Daily..

13. července 2011 v 10:35 | M. ★ |  Photography


Nadpis prostě nevím!

8. července 2011 v 14:11 | M. ★ |  Dear diary
Páni, je to tak dlouho.. Přiznám se, ani mě nenapadlo za celého skoro půlroku napsat. Časy se změnily, lidé se změnili, já se změnila... Můj život nabral zcela jiný směr. Změnila jsem se v úplně jinou osobu a tak se mám ráda. Pořád se sice vztekám, mluvím sprostě, ale ve vybrané společnosti se dokážu chovat tak, jak se má. Poznala jsem spousty nových lidí, na výzo byly jen čtyři dvojky a miluji svého Štěpána. Ano, chybí mi ty staré časy, kdy jsem se pachtila od ničeho k ničemu, ale teď už asi vím, co chci.
Dělám to, co mě baví. Věnuji se zase naplno výtvarce, učím bráchu hrát na kajtru, fotím, obdivuji nadané lidi, pláču, když My Chem dorazí do ČR a já jsem v posraným Egyptě s nedýchatelným vzduchem a nejedlým jídlem. Yes, zase jsem docela ráda, shodila jsem tam čtyři kila.
Mám pocit, že mi poslední půlrok proběhl takřka pod prsty. Nelituji toho, ale.. do háje, už jsou prázdniny a já mám pocit, že jsem to tak od února celé prospala!
Tu dobu, co jsem nebyla schopna napsat ani řádek jsem jen tak procházela, pročítala, prohlížela blogy. Několik mě jich natolik zaujalo, že jsem neodolala každý den je neotevřít. Zůstala jsem věrna mé oblíbené umělkyni, slečně Cherriele - http://mojioblibenci.blog.cz/ a taktéž mě nadchl blog http://myfashion.blog.cz/, slečny, která zaujme svou krásou a nadáním.
Nevím, jak to tady půjde dál, každopádně to zkusím asi znovu.